Оцінка техніко-технологічної безпеки в транспортній системі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.6.3852Анотація
В статті розглянуто основні фактори формування ефективності розвитку транспортних підприємств, які впливають на техніко-ісхнолоі ічну безпеку в транспортної системі України.Посилання
Иванов A.B., Шлаков B.B. Экономическая безопасность предприятия. - М.:Вираж — Центр, 1998, 70 с.
Крьгсин A.B. Безопасность предпринимательской деятельности. М.: Финансы и статистика, 1996, - 384 с.
Ковальов Д., Сухорукова Т. Економічна безпека підприємства. "Економіка України", №10, 1999, с. 48-52.
Орлов II. Державна амортизаційна політика // Економіка Ураїни. - 2000. - №8. - с. 31-
Саркисян С.А., Минаев Э.С., Нечаев П.А. Экономическая эффективность перевозок грузов воздушным транспортом, 1993. - 368с.
Панченко В.Н. Механізм відтворення та підвищення віддачі основного капіталу авіанідприємств.-К.: Фенікс, 2002.-364с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2004-09-24
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).