Класифікація способів несанкціонованого доступу до інформації, переданої по оптичному волокну
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.6.3846Анотація
В статті наведена розроблена класифікація способів несанкціонованого доступу до інформації, яка передається по оптичним системам зв'язку.Посилання
Reference Manual, Millimeter Resolution OTDR System. - Opto-Electronics, Inc. Oakville, Canada, 1994.
А. В. Корольков, И. А. Кращенко, В. Г, Матюхин, С. Г, Синев Проблемы защиты информации, передаваемой по волоконно-оптическим линиям связи, от несанкционированного доступа. - М. Информационное Общество, S997 г., № 1.
Вывод излучения с боковой поверхности волокна. - Electronics Letters, vol. 22, Л'1; 21, 1986, p. 1107- 1108.
Организация ответвлений в кварцевых световодах через оболочку Laser Focus.- vol. 23, №11.-1987 p. 138, 140, 142, 143.
Toshitaka Tsuda Optical Network Internet Infrastructure. - Fujitsu Laboratories Ltd. 2001.
Magnus Engholm, Kent Bertilsson Introduction to Fibre Optic Communication. - Mid Sweden University, 2001.
##submission.downloads##
Опубліковано
2004-09-24
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).