Сучасні методи інформаційного протиборства на основі досліджень дій післявоєнних західних спецслужб і древніх способів розвідки в країнах Азії. Частина І.
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3842Анотація
В статті розглянуті багато питань, що стосуються: результатів аналізу інформаційних матеріалів закордонних засобів масової інформації (ЗМІ), проблем, тенденцій і перспектив розвитку інформаційної боротьби у війнах і збройних конфліктах XXI століття, зниження ефективності використання противником засобів візуалізації розвідувальноі інформації, зрив передачі розвідувальної інформації противника через впровадження нових інформаційних технологій.Посилання
Васильев Г.Г. Роль конкретных социологических исследований в научном управлении социальными процессами. - М.: Изд-во Моск. унта, 1981. - 128 с.
Волович В.И. Надежность информации в социологическом исследовании. - Киев, Наукова думка, 1974. - 135 с.
Ситник А. Г. Исследование и разработка цифровых методов и средств синтеза цветных полутоновых изображений: Автореф. Дис. канд. техн. наук. - Киев, 1995. - 16 с.
Ситник А. Г. и др. Исследование и разработка автоматизированной системы документирования // Математическое обеспечение систем с машинной графикой: Тез. докл. VІІІ Научно-техн. конф. Новосибиск, 1989. - С. 21 - 24.
Д.П. Шантепи de ля Соссей. Иллюстрированная история религий. Москва, 1899.
Берзин А. Общий обзор буддийских практик. С.-Петербург, 1993.
Стратегия национальной безопасности США для нового столетия Независимое военное обозрение 1999.-№5.- С. 3.
Information Warfare// Defense Intelligence Journal/ - 1996 - Vol. 5. - №1 (Spring). - P. 2 - 69.
Molaner R.C., Riddile A.S., Wilson P.A. Strategic information Warfare: A New Face of War. - Washington, D.C. National Defense Research institute, RAND, 1996. -113p.
Бублик Л.А., Феденко Н.Ф. Актуальные проблемы морально-политической и психологической подготовки войск в современных условиях. - М.: ВГІА, 1981.
Варій М. 1. "Морально-психологічний стан військ, його спинка та підтримка на високому рівні. - Львів, відділення військової підготовки ДУ "Львівська політехніка", 1996.
Гриняев С. Концепции ведения информационной войны в некоторых странах мира Зарубежное военное обозрение.- 2002.- №2.-с.
Дьяченко М.И. Психологический анализ боевой деятельности воинов. -М.: Воениздат, 1974.
И. И. Завадский. "Информационная война - что это такое? // Защита информации. "Конфидент". № 4, 1996.
Комов С. А. О способах и формах ведення информационной борьбы // Воєн. Мысль. - 1997 - № 4. - С. 23 -32.
Кочерган Я.М. Асиметрична відповідь на психологічну операцію // 36. наук, праць.
- К.:ВГЇ НАОУ. - 2002. - №2(27). - С. 11-19.
Литвиненко A.B. Спеціальні інформаційні операції і пропагандистські кампанії. Київ,- 2002.
Почепцов. Информационные войны. М.: "Рефл-бук", К.: "Ваклер". - 2001. - 576 с.
Родионов М. А. К вопросу о формах ведения информационной борьбы // Воен. мысль. -1996. -№2. -С. 67-70.
Плотников Н.Д. Психологические операции: цели, задачи, содержание // Военная мысль. - 1994. - №4.- С. 17-22
Токов Е.А., Касюк A.C., Психологические операции ВС США в войнах и конфликтах 20 века Зарубежное военное обозрение.- 1997,- № 6.- с. 18-26.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).