Оцінка ефективності інформаційного забезпечення задач конкурентної розвідки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3837Анотація
У роботі розглядається релевантніеть інформаційних систем взагалі та відносно конкурентної розвідки. Що до вирішення задачі ефективності інформаційного забезпечення розробки алгоритм оптимального вибору джерела інформації у загальній мережі.Посилання
Азарова О.В. Анализ рисков системе конкурентной разведки. / Сборник научных трудов НАУ «Защита информации» - К.: Издательство НАУ 2.004. с.34-45.
Андреев В,И., Козлов B.C., Хорошко В.А. Количественная оценка защищенности технических объектов с учетом их функционирования. / Захист інформації №2, 2004. с.47-51.
Кальмане А.К. О выборе оптимальной вершины в графе. / В кн. «Исследования по дискретной математике». - М.: Наука, 1989. с. 151-158.
Замбицкий Д.К., Солтан П.С. Об одной экстремальной задаче на дереве. / В кн. «Математические методы решения экономических задач». Вып. 11. - М.: Наука, 1989. с. 102-107.
Замбицкий Д.К. О тносительно одной экстремальной задачи на графе. / В кн. «Прикладная математика и программирование». - Кишинев: РИО АК МССР, 1988. с. 18-27.
Духовный М.А. Об одной оптимальной задаче теории графов. / В кн. «Математические заметки». Вып. 3. - М,: Наука, 1981,10. с. 355-359.
Хорошко В.О., Кудінов В.А. методичний підхід формалізації задачі оцінювання ефективності системи захисту інформаційної системи ОВС України. / Захист інформації, №4, 2004. с. 11-18.
Сибирский В.К. Параметрическая задача Штейн ера на графах, і Известия АН МССР. Сер. физ-техн. и математ. наук, №3, 1986. с. 22-25.
Гольштейн Е.Г., Юдин Д.Б Задачи линейного программирования транспортного типа. - М.: Наука, 1989. 254с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).