Концепція створення системи електронних документів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3827Анотація
В роботі розглянуто концепцію підготовки і розробки відкритих та з обмеженим доступом електронних документів. Наведено схему алгоритму створення електронного документа та загальна модель життєвого циклу електронного документа.Посилання
Закон України „Про електронні документи та електронний документообіг". Закон України від 22.05.03 № 851-IV // Відомості Верховної Ради України. - 2003. - № 35. - Ст.
Закон України „Про електронний цифровий підпис". Закон України від 22.05.03 № 852-IV // Відомості Верховної Ради України. - 2003. - № 36. - Ст. 276.
Закон України „Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах". Закон України від 11.05.43 № 1703-IV//Відомості Верховної Ради України.- 1994. - № ЗІ. - Ст. 286.
Головань С.М., Давиденко A.M., Душеба В.В., Щербина В.П. Підвищення ефективності процесу діловодства / Науково-технічний журнал „Захист інформації", -2004- № І.-С. 66-71.
Бондаренко М.Ф., Черных СЛ., Горбенко И.Д. и др. Методологические основы концепции и политики информационных технологий // Радиотехника: Всеукр. межвед. науч- техн. сб. 2001. Вып. 119. С.5-16,
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).