Методи зменшення часу реалізації операції множення надвеликих чисел для систем захисту інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3825Анотація
В роботі пропонуються два методи зменшення часу реалізації операції множення надвеликих чисел для асиметричних криптографічних систем захисту інформації. Показані переваги запропонованих методів перед відомими.Посилання
Кнут Д. Искусство программирования. Т.2: Получисленные алгоритмы. - М.: Издательский дом "Вильяме", 2001. - 832 с.
Шенхаге А., Штрассен В. Быстрое умножение больших чисел // Кибернетический сборник. - 1973. - Вып. 2. - С. 87-98.
Задирака В.К., Мельникова С.С. Анализ сложности алгоритма умножения сверхбольших чисел на основе коэффициентов Уолша // Кибернетика и системный анализ. - 2001. - № 6. - С. 99-110.
Толстых Г.Д. Сверхбыстрое спектральное преобразование по функциям Хаара // Изв. вузов - радиоэлектроника. - 1979. - № 7. - С. 86-89.
Andrews Н.С. Computer Techniques in Image Processing, New York: Academic Press, 1970, pp. 73-90.
Alexits G. Convergence Problems of Orthogonal Series, New York: Pergamon, 1961, pp.46-62.
Файн Б. Связь между преобразованиями Хаара и Уолша-Адамара // ТИИЭР. - 1972. - №5. -С. 100-113.
Богданов A.M., Зинченко Я.В. Модификация алгоритма умножения сверхбольших чисел на основе коэффициентов Уолша // Захист інформації. -2002. - № 3. - С. 46-52.
Cадыхов Р., Шаренков А. Алгоритмы ускоренной свертки // Автоматика. - 1986. - № 3.-С. 71-75.
Богданов A.M., Зинченко Я.В. Умножение сверхбольших чисел и быстрое преобразование Хаара // Захист інформації. - 2002. - № 4. - С. 58 -67.
Задирака В.К., Мельникова С.С. Быстрое умножение многоразрядных чисел с использованием БПФ // Кибернетика и системный анализ, - 1996. - № 3. - С. 63-67.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).