Дослідження міжетнічних конфліктів через аналіз оман при самоідентифікації етносів і сприйнятті релігійних зображень з метою прогнозування зіткнення цивілізацій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3817Анотація
Розглядається проблема та її зв'язок із важливими факторами впливу зовнішнього середовища у вигляді зображень на людину, які засновані на сприйнятті етносами різних видів візуальної інформації, у тому числі і релігійної з метою ії вирішення. Оцінка етносів здійснюється через розкриття додаткових факторів впливу на кожну людину у будь-якій цивілізації через існуючі у різних сферах життя суспільства омани з урахуванням специфіки світосприймання, і світовідчування, під якими розуміє- ться підсвідома реакція віруючого на навколишню реальність, особливо при сприй-нятті релігійних зображень.Посилання
Хантінгтон С, Зіткнення цивілізацій // Наука і оборона. - 1998. - № 8 - С. 43-52.
Лисицин Е.М. Геополітичне призначення України. - К.: Трибуна, - 1999. - № 9. - С. 8-16.
Ващанин И. К. Войны XXI века //Зарубежное военное обозрение,- 1998 - № 3. - С. 18-22.
Фомін В.О. Розвиток принципів воєнного мистецтва в сучасних умовах // Наука і оборона.
- 1999. - № 1. - С. 22-39.
Вачнадзе, Э.А. Некоторые особенности рисунка душевнобольных. Тбилиси: Груз. кн. изд- во, 1972. - 271 с.
Паламарчук О.М. Наукові категорії геополітики і досвід аналізу геополітичного положення країн. - К.: Стратегічна панорама. — 2000. - №2. — С.50-59.
Дугін О. "Основи геополитики. Геополитическое будущее России". - М.: "Арктогея", 1997.-С. 60-81.
Штенберг Л. Я. Первобытная религия в свете этнографии - Л.: Лениздат, 1936. - 134 е.
Голубовский П. Печенеги, тюрки и половцы до нашествия татар. СПб., 1884. - 14 с.
Кривцов В.Н. Отец Иакинф. - Л.: Лениздат. 1984. - 655 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).