Показники ефективності експлуатації апаратури сучасних мереж передачі даних
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3816Анотація
В статті здійснений аналіз критеріїв і показників ефективності технічного обслуговування складних телекомунікаційних систем та умов використання обладнання Frame Relay (FR) на сучасних мережах передачі даних. На основі цього аналізу виконано обгрунтування вибору показників ефективності обслуговування обладнання FR. Отримані відповідні аналітичні вирази для розрахунку показників ефективності обслуговування, що дозволяють на кількісному рівні характеризувати ефективність прийнятих стратегій обслуговування обладнання FR.Посилання
Беллами Дж. Цифровая телефония. -М.: Эко-Трендз, 2004.-640с.
Крамер Е. Математические методы статистики. -М.: Мир,-1975.-648с.
Уланский В.В. Оценка апостериорной надежности дискретно контролируемых технических систем // Проблемы эффективности эксплуатации авиационного и радиоэлектронного оборудования: -Киев, 1987.-С. 19-31.
Мачалин И.А., Конахович Г.Ф., Ткалич 0,П Аппроксимация одного класса случайных процессов в задачах контроля радиоэлектронных систем // Матеріали IV Міжнародної НТК "Авіа 2002", Київ, 2002.-Т1 .-С.67-69.
Ulanski V.V., Machalin I.A. Modern avionics breakdown maintenance strategy and total lifetime operating costs // Матеріали VI Міжнародної НТК "Авіа 2004", Київ, 2004.-Т2.-С.27-30.
##submission.downloads##
Опубліковано
2005-10-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).