Транспортна безпека як одна з основних категорій національної безпеки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3813Анотація
Визначене значення транспортної безпеки як одного з ключових факторів економічного росту держави. Це пояснюється тим, що транспорт перш за все є основою формування внутрішнього ринку і таким чином забезпечує розвиток нормальної ринкової економіки, а транспортна інфраструктура в умовах економічної глобалізації стає важливим фактором міжнародної конкурентоспроможності.Посилання
Зеркалов Д.В. Транспорт України. Довідник - К.:Основа,2002. -416 с.
Новікова A.M. Методологічні основи розвитку транзитного потенціалу України. Автореферат дисертації на здобутгя наук. ступ, д.е.н. - К.: ГІП «Графіка», 2004. - 36 с.
Повышение эффективности эксплуатации транспорта: Межвуз. науч. сб. / Сарат. гос. техн. ун-т, Рос. акад. транспорта и др. ; Редкол. Отставное A.A. (отв. ред. ) и др. - Саратов: СЕТУ, 2001.- 190 с.
Кондратьев В.Б. Транспорт как фактор глобальной конкурентоспособности // Транспорт и экономический рост.: Тезисы докладов Третьей международной конференции по транспорту/ Санкт-Петербург, 2004. С. 33 - 35.
##submission.downloads##
Опубліковано
2005-10-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).