Побудова образу повідомлення в межах обраної мовної пари
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3812Анотація
У статті розглядаються нові шляхи аналізу й обробки символьних потоків інформації, яка представлена на різних мовах. Для цього використовується спектральне відображення контрольного повідомлення.Посилання
Манухин A.B., Попов C.B., Хорошко В.А. Методика образного представления символьного потока языков словянской языковой группы.
Лилова А.И. Введение в общую теорию перевода. -М.: Высшая школа, 1985.-256с.
Вопросы германской и романской филлологии,- М.: Сов.Росия, 1963.-Т.27,- 308с.
Ивере P.M. Введение в теорию цвета.-М, 1964,- 441с.
Ковалев Ф.В. Золотое сечение в живописи К.: Вища школа, 1989.- 143с.
Шелест М.Е. Разработка методов анализа и диагностирования изображений с неполной информацией в вспециальных вычислительных системах: Для не учен. Степени канд.техн. наук.-К.: ИПМЭ, 1998.-149с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2005-10-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).