Проектування га розробка політики безпеки об'єктів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.7.3808Анотація
При розробці політики безпеки інформації, в загальному випадку, першочергово з'ясовуються об'єкти, які потребують захисту та їх функції. Потім оцінюється ступінь зацікавленості потенційним зловмисником до об'єктів, які потребують захисту, ймовірні шляхи та види нападу й збитки, які можуть бути спричинені. Виявляються вразливі для нападу частини об'єкту, в яких є засоби протидії, які наданий момент не забезпечують достатнього захисту.Посилання
Информационно-методический журнал «Защита информации. Конфидент», 2002р., Петренко С.А. «Реорганизация корпоративных систем безопасности»;
Соколов A.B., Степанюк О.М. «Защита от компьютерного терроризма», Справочное пособие, БХВ-Петербург, «Арлит», 2002;
«Выработка официальной политики предприятия в области информационной безопасности», Internet;
Щеглов А.Ю. «Защита компьютерной информации от несанкционированного доступа», Санкт-Петербург, «Наука и техника», 2004.
##submission.downloads##
Опубліковано
2005-10-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).