Задоволення вимог інформаційного забезпечення управління імпульсним вибухопожежним захистом хімічного підприємства
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.3501Ключові слова:
інформація, модель, інтеграція, компонент, імпульсний захист, схема, системні вимоги, цикл, управління, ідентифікаторАнотація
У статті наведені дослідження щодо забезпечення дотримання умов своєчасності, несуперечності та повноти інформації для управління імпульсним вибухопожежним захистом хімічного підприємства. Наведені особливості запропонованого технологічного рішення, визначені процеси моніторингу інформації та забезпечення інформаційної безпеки. Зазначені команди управління та ідентифікації циркулювання інформації в пакеті програмних продуктів.Посилання
Програмний виріб «Система моніторингу стану потенційно небезпечних військових об’єктів».
Керівництво користувача. ИКПЛ.466452.011 ИЗ. – Київ: ІПММС НАНУ, 2008 – 70 с.
Програмний виріб «Прогнозування та оцінка наслідків катастроф з хімічною речовиною на об’єктах ЗС України». Керівництво з адміністрування. ИКПЛ.466452.009 32. – Київ: ІПММС НАНУ, 2008 – 37 с.
Кряжич О.О., Захматов В.Д. Відповідність моделі ППР імпульсної вибухопожежної безпеки потребам підприємства [Текст] / О.О. Кряжич, В.Д. Захматов // Вісник Чернігівського державного технологічного університету. Серія «Технічні науки»: науковий збірник / Черніг. держ. технол. ун-т. – Чернігів: Черніг. держ. технол. ун-т, 2012. – № 3 (59). С. 220-228.
Косс В.А. Комплексна інтелектуальна підтримка процедур ситуаційного управління активними об’єктами
// Математичні машини і системи. – 2004. - №4. – С. 13-28.
Захматов В. Д. Техника многоплановой защиты. — М.: ИПМ АН СССР, 1991. — 124 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).