Розширення RTPA для представлення специфікації доменного аналізу
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.3497Ключові слова:
інженерія програмного забезпечення, доменна інженерія, доменний аналіз, формальні специфікації, RTPA, захист інформаціїАнотація
У статті розглянуто задачу автоматизації виконання процесів доменного аналізу в розробці програмного забезпечення. Згідно запропонованого методу побудови на основі формальних специфікацій засобів, що автоматизують доменний аналіз, наведено розширення RTPA.
Посилання
Cидоров Н.А. Восстановление, повторное использование и переработка программного обеспечения. І. //
УСим К.- 1998.- №3.- С.74-83.
Wartik S., Prieto-Diaz R. Criteria for comparing reuse-oriented domain analysis approaches.- Software
productivity consortium, 1991. Hp. 31-67.
Dudnyk V., Ryabokin U., Mendzebrovskiy I. Method of domain analysis to information support of aircra ft.- National Aviation University, Ukraine.- 2012.- p.p. 1.10.1-1.10.19
Сидоров Н.А., Мендзебровский И.Б., Рябоконь Ю.Н. Метод построения средств доменного анализа на основе формальных спецификаций в RTPA. Вестник Восточноукраинского национального университета им . Даля.- №4.- 2012.- С. 52-57.
Wang Y. Software engineering foundations: a software science perspective.- Auerbach Publications, 2008, p. 1200.
STARS. Organization Domain Modeling (ODM) Guidebook Version 2.0. STAR Technical Report D613-55159, STARS Technology Center, Arlington VA, July 1996.
Sidorov N., Khomenko V., Nedovodeev V. Reengineering of the air simulators legacy software. - Proc. Of the
NAU.- №2.- 2008.- Р. 28-35.
Сидоров Н.А., Недоводеев В.Т., Сердюк И.П., Хоменко В.А., Сидоров Е.Н. Реинженерия наследуемого программного обеспечения информационно – моделирующих тренажерных комплексов. УС и М.- 4. -
- с.68-75.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).