Аналіз і оцінка показників ефективності експлуатації станційного обладнання телекомунікаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.3491Ключові слова:
телекомунікаційні системи, експлуатація, технічне обслуговуванняАнотація
Запропоновано математичну модель процесу експлуатації телекомунікаційних систем з використанням теорії регенеруючих випадкових процесів. Визначений показник середнього часу напрацювання блоків на дострокове знімання. Приведені оцінки впливу помилок контролю на ефективність експлуатації телекомунікаційних систем.
Посилання
Чеканов А.Н. Расчеты и обеспечение надежности электронной аппаратуры/ А.Н. Чеканов // М.:КноРус.-
- 440с.
Копытова Е.А. Мониторинг состояния экземпляров сервисов и требуемого уровня надежности/ Е.А.
Копытова// Проблемы телекоммуникаций. - №1-2012.- С.41-50.
Gertsbakh, I. Reliability theory with applications to preventive maintenance / I. Gertsbakh. – N.Y. : Springer
Verlag. – 2000. – 219 p.
MIL-HDBK - 338B. Electronic reliability design handbook// Air Force Research Laboratory Information, Fort
Belvoir, Virginia, 1991. – 1046 p.
Уланский В. В. Достоверность многоразового контроля работоспособности невосстанавливаемых радиоэлектронных систем/ В. В. Уланский // Ресурсосберегающие технологии обслуживания и ремонта авиационного и радиоэлектронного оборудования воздушных судов гражданской авиации. Сб. науч. тр. – К.: КИИГА. – 1992. – С.14 – 25.
Уланский, В. В. Уточненная модель обслуживания одноблочной системы авионики / В.В. Уланский, И. А.
Мачалин // Электронное моделирование.– 2008.–Т. 30, № 2. – С. 55–67.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).