Багаторівневий захист інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.3366Ключові слова:
атом захисту, безпека інформації, рівень секретності, гриф секретності, молекули захистуАнотація
У даній статі досліджено організацію багаторівневого захисту інформації із використанням поняття атома захисту. Розглянуто класифікаційні рівні степенів захисту елементів інформації та досліджено метод, що дозволяє диференційовано підійти до питання побудови багаторівневої системи захисту інформації із використанням інформаційної бази.
Посилання
Лимов С.В. методы с средства защиты информации в 2х томах./Лимов С.В., Перегудов Д.А., Хорошко В.А.-К.:Арий, 2008.
Невойт Я.В. Исследование потоков информации на выходе имитационной модели / Невойт Я.В., Мазуренко А.Н., Хорошко В.А.//збірник наук. праць СНУЯЕтаП,№1(37), 2011.-с.191-196.
Сяо Д. Защита ЭВМ./Сяо Д.,Керр Д.,Медтси С.- М.:Мир,1982.-263с.
Уелдон Дж.Л. Администрирование и статистика, 1984.-207с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2012-09-15
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).