Метод синтезу матричних моделей операцій криптографічного перекодування інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.3360Ключові слова:
матрична модель, операція криптографічного перекодування, матриця перекодуванняАнотація
У роботі запропонований математичний апарат, який покладений в основу розробки методу синтезу матричних моделей операцій криптографічного перекодування інформації на основі заданих вхідної та вихідної операцій криптографічного кодування.Посилання
Бабенко В.Г. Синтез функцій декодування інформації в групі трьохрозрядних криптографічних операцій перетворення / В.Г. Бабенко, С.В. Рудницький // Моделирование, идентификация, синтез систем управления // Сб. тезисов пятнадцатой Международной научно-технической конференции. 9-16 сентября 2012.Донецк: Изд. института прикладной математики и механики НАН Украины, 2012. . – С.190-191.
Бабенко В.Г. Дослідження групи трьохрозрядних криптографічних операцій / В.Г. Бабенко, С.В. Рудницький // Восьма наукова конференція Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба "Новітні технології – для захисту повітряного простору": Тези доповідей: 18-19 квітня 2012 року. – Харків: ХУПС ім. І. Кожедуба, 2012. – С.218.
Голуб С.В. Метод синтезу операцій криптографічного перетворення на основі додавання за модулем два / С.В. Голуб, В.Г. Бабенко, С.В. Рудницький // Зб. наук. пр. «Системи обробки інформації». – Харків: ХУПС ім. І. Кожедуба. – 2012. – Випуск 3(101). – Том 1. – С. 119-122.
Ф.Р. Гантмахер. Теория матриц. М.: Наука. – 1966. – 576 стр.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).