АНАЛІЗ ПРОТОКОЛІВ РОЗПОДІЛЕНИХ МЕРЕЖ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ВИРІШАЛЬНОГО ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.2182Ключові слова:
доступність інформації, зворотний зв’язок, пропускна спроможність каналу, протоколи обміну, розподілені обчислювальні мережіАнотація
У статті розглянуто вплив протоколів із вирішальним зворотним зв’язком на доступність та цілісність інформаційних об’єктів розподілених обчислювальних мереж. Пропонуються аналітичні вирази для визначення основного чинника, що впливає на доступність та цілісність: абсолютної швидкості передачі інформаційних об’єктів в телекомунікаційних системах.Посилання
Олифер В. Г. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы. / В. Г. Олифер, Н. А. Олифер: Учебник для вузов. 3-е изд. // СПб.: Питер, 2006. – 958 С: ил.
Пасковатый А. Модемные протоколы коррекции ошибок: V.42 против MNP2-4. /А. Пасковатый // На сайті: http://www.analytic.ru.
Бунин С.Г. Сравнительная оценка СПД с решающей обратной связью и с использованием корректирующих кодов. / С.Г. Бунін, В.С. Василенко// К.: Управляющие системы и машины. –1992. – № 9/10. – с. 30 – 35.
Матов О.А. Аналіз протоколів обміну інформацією у телекомунікаційних системах. / О.Я. Матов, В.С. Василенко, М.М. Будько // К.: Реєстрація, зберігання і обробка даних. - 2004. - № 4, том 6. с. 82 – 93.
Матов О.А. Порівняльний аналіз процедур обміну інформацією в телекомунікаційних системах. / О.Я. Матов, В.С. Василенко К.: Реєстрація, зберігання і обробка даних. - 2005. - № 4, том 6. с. 85 – 98.
Василенко В.С. Модель підвищення пропускної спроможності каналів обчислювальних мереж. Рівняння частотно – енергетичного балансу. / В.С. Василенко // Матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції “NÁSTROLNÍ MODERNI VĔDY – 2010” (27.09 – 05.10.2010). – Т. 9. Moderni informačni technologie.: Praha: “Publishing House” ”Edication and Science” s.r.o. 2010. – с. 88–91.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).