ІГРОВІ МЕТОДИ АНАЛІЗУ КІБЕРАТАК НА ІНФОРМАЦІЙНУ СФЕРУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.2068Ключові слова:
кібератака, ігровий підхід, оптимальний циклАнотація
В статті розроблено ігрові методи аналізу кібератак на інформаційну сферу, що дозволяють оцінювати можливості противника при їх групових та поодиноких проявах.Посилання
Воробьёв Н. Н. Основы теории игр. Бескоалиционные игры / Н. Н. Воробьёв. – М. : Наука, 1984. – 272 с.
Шрейдер Ю. А. Равенство, сходство, порядок / Ю. А. Шрейдер. – М. : Наука, 1971. – 126 с.
Грищук Р. В. Теоретичні основи моделювання процесів нападу на інформацію методами теорій диференціальних ігор та диференціальних перетворень : монографія / Р. В. Грищук. – Житомир : РУТА, 2010. – 280 с.
Грищук Р. В. GIGW гібридна P-L-модель процесу нападу на інформацію / Р. В. Грищук, В. О. Хорошко // Вісник СНУЯЭиП. – Севастополь, СНУЯЕтаП, 2009. – № 2 (30). – С. 153–160.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).