СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙМАННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ ЗАСОБІВ МОНІТОРИНГУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.2065Анотація
У статті запропонована система підтримки прийняття рішень для систем моніторингу безпеки інформаційних мереж, що забезпечує гнучку реакцію засобів захисту на дії порушників і дозволяє підвищити захищеність користувацьких і системних даних за рахунок виконання прогнозування дій зловмисників в автоматичному режимі.Посилання
Азаренко Ю.Ю. Мониторинг информации в компьютерных сетях// Азаренко Ю.Ю., Чернышев А.Н., Смычков Е.Е., Хорошко В.А.// Збірник наукових праць СНУЯЕ та П, №2(22), 2007.-с.187-197.
Домарев В.В. Безопасность информационных технологий. Методология создания систем защиты.// Домарев В.В. – Киев: ТИД «ДС», 2001.-688с.
Голубенко О.Л. Політика інформаційної безпеки// Голубенко О.Л., Хорошко В.О., Петров О.С., Головань С.М., Яремчук Ю.Є. – Луганськ: Вид.СНУ ім. Даля, 2009.-300с.
Лукацкий А.В. Обнаружение атак// Лукацкий А.В. – СПб.: «БВХ-Петербург». 2003.-608с.
Ленков С.В., Методы и средства защиты информации. В 2-х томах// Ленков С.В., Перегудов Д.А., Хорошко В.А. – Киев: Арий, 2008.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).