ПРОГРАММНО-АППАРАТНЫЕ КОМПОНЕНТЫ КОМПЛЕКСНОЙ СИСТЕМЫ ЗАЩИТЫ ИНФОРМАЦИИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.2057Ключові слова:
Комплексная система защиты информации, средства защиты информации, межсетевой экран, антивирус, криптографическая защита, аппаратные средства защитыАнотація
В статье рассмотрены основные принципы построения комплексных систем защиты информации. Проанализированы методы защиты информации, и приведен минимальный список рекомендованных средств защиты.Посилання
Степко О. М. Анализ основных составляющих информационной безопасности / О. М. Степко // Вісник НАУ. – 2009. – с. 83-92
Бойченко О. В. Особенности противодействия компьютерной преступности // О. В. Бойченко, М. М. Новіков // ФП.-2010-1. – с. 34-37.
Дудикевич В. Б. Концептуальные модели защиты информации // В. Б. Дудикевич, Ю. Р. Герасим, Г.
В. Микитін // Львівська політехніка. – 2010. – с. 18-26.
Пархоменко И. И. Основные методы разведки в телекоммуникационных системах и методы противодействия // И. И. Пархоменко, А. Я. Бабич // Європейський університет. – 2011. – с. 131-133.
Бабич О. Я. Компьютерные вирусы и методы защиты от них // А. Я. Бабич, О. О. Мелешко, Д. Д. Рахманов // Vedecky prumysl evropskeho kontinentu. – 2010. – с. 67-71.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).