РОЗПОДІЛ РЕСУРСІВ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В ДИНАМІЧНОМУ РЕЖИМІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.2046Ключові слова:
цільова функція, теорія ігор, сідлова точка, динамічний розподіл ресурсів, метод БелманАнотація
Розглянуто динамічний режим протистояння двох сторін в сфері інформаційної безпеки. Приведено приклади розрахунків системи з двох об’єктів з різними вразливостями і різним розподілом інформації на об’єктах. Розглянуто перехідний процес при досягненні сідлової точки та визначено інтервали її існування.Посилання
Tatsumi K. Optimal timing of information security investment: A real options approach / K. Tatsumi, G. Makoto // WEIS 2009, University College of London. – July 21, 2009.
Bohme R. The Iterated weakest link: A model of adaptive security investment / R. Bohme, T. Moor // WEIS 2009, University College of London. – June 24, 2009.
Левченко Є.Г. Оптимізаційні задачі менеджменту інформаційної безпеки / Є.Г. Левченко, А.О. Рабчун // НТЖ Сучасний захист інформації. – 2010. – №1. – С. 16-23.
Беллман Р. Динамическое программирование. – М.: ИЛ, 1960. – 400 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).