ОГЛЯД ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ І МОЖЛИВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЛАЗЕРНИХ СИСТЕМ АКУСТИЧНОЇ РОЗВІДКИ В РОЗСІЯНОМУ СВІТЛІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.2034Ключові слова:
лазерна система акустичної розвідки (ЛСАР), лазерний доплерівський віброметр (ЛДВ), лазерний віброперетворювач, лазерний доплерівський вимірювач вібрації, ефект Доплера, розсіяне світлоАнотація
Розглянуто фізичні процеси та відповідні пристрої, які при певному технічному доопрацюванні можуть бути використані у складі лазерних систем акустичної розвідки для зняття інформації не тільки у відбитому, а і у розсіяному світлі.Посилання
Ю.Ф. Застрогин Прецизионные измерения параметров движения с использованием лазера. – М.: Машиностроение, 1986. – 272 с.
А.А. Детлаф, Б.М. Яворский Курс физики: учебное пособие для ВУЗов − М.: Высшая школа, 1989. – 608 с.
С.А. Куценко, А.М. Чмутин Фазовые соотношения в сигнале лазерного доплеровского виброметра. // Волгоград: ВолГУ, Препринт, 1990, N 7.
Н.М. Зотов и др. Анализ точности лазерного доплеровского виброметра. // «Измерительная техника», 1988, N 8.
А.М. Чмутин Спектральная обработка сигнала лазерного доплеровского виброметра. // Тезисы докладов Всесоюзного семинара «Метрология в прецизионном машиностроении».: Саратов, СФ ИМАШ АН СССР, 1990.
Журиленко Б.Є. Проблеми безконтактних дистанційних досліджень в оперативній техниці / Журиленко Б.Є. // Защита информации. Сборник научных трудов. – Киев, 2002. - Вып. 2(9) - С.100-107.
А.М. Чмутин К теории лазерного доплеровского виброметра. // «Лазерная техника и оптоэлектроника», М.,1993, вып. 1-2, с. 46-49.
Н.М. Зотов и др. Лазерный доплеровский виброметр. Промышленный образец 05.1267.00.00.00. // Тезисы докладов 3 регионального семинара «Диагностические применения лазеров». Волгоград, ВолГУ, 1990.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).