ОЦІНКА ЯКОСТІ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.2019Анотація
Проведено аналіз математичних моделей оцінки надійності та функціонування інформаційних систем у реальному часі, з урахуванням впливу найбільш вірогідних зовнішніх та внутрішніх чинників, що знижують ефективність застосування автоматизованих систем управління цілому. Запропоновано застосування трьохрівневого алгоритму опису моделі надання інформації в умовах ненадійності програмно-апаратних засобів.Посилання
Євтушок В.П. Організація інформаційного забезпечення збору, аналізу та оцінки оперативних відомостей / В.П. Євтушок // Шляхи вдосконалення ОРД правоохоронних органів. – Додаток №1 до вісника ЛІВС, 2003. - №3. – С. 17-29.
Бойченко О.В. Організаційно-правові та програмно-технічні проблеми захисту інформації в автоматизованих системах ОВС України / О.В. Бойченко, К.С. Герасименко // Збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності». – Донецьк: Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Є.О. Дідоренка, 2010. – №2. – С. 68-73.
Кормен Т. Алгоритмы: построение и анализ: монография / Т. Кормен, Ч. Лейзерсон, Р. Ривест // М.: МЦНТО, 1999 – 206 с.
Портнягин Л.С. Математическая теория оптимальных процессов: монография / Л.С. Портнягин, В.Г. Болтянский, В.Г. Гамкелидзе, Е.Ф. Мищенко. - М.: Физмаггиз, 1961. – 238 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).