МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРОЦЕССОВ ПЕРЕДАЧИ ШИФРОВАННЫХ ДАННЫХ В СОВРЕМЕННЫХ АВИАЦИОННЫХ РАДИОТЕХНИЧЕСКИХ СИСТЕМАХ СПЕЦИАЛЬНОЙ СВЯЗИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.1995Анотація
В работе созданы математические модели процессов формирования и передачи шифрованных дискретных сообщений каналами связи, рассмотрены процессы модуляции при наличии различных исходных данных и проведено компьютерное моделирование.Посилання
Малецкий И.К., Захаров Д.М., Левчук А.Н. Моделирование процессов авиационных РТС // Проблеми транспорту. Збірник наук. пр. – К.: НТУ, Вип. 6. – 2009. – С.213.
Габрусенко Є.І., Захаров Д.М. Моделювання зони покриття базової станції стільникового зв’язку // Електроніка та системи управління, 2008, № 2 (16). – С 1336137.
Андрусяк А.І., Дем’янчук В.С., Юр’єв Ю.М. Мережа авіаційного електрозв’язку. – К.: НАУ, 2001. – 448с.
Сергиенко А.Б. Цифровая обработка сигналов. – СПб.: Питер, 2003. – 604с.
Баскаков С.И. Радиотехнические цепи и сигналы [учеб. для вузов]. – М.: Высшая школа, 1988. – 448с.
Дьяконов В.П. MATLAB 6.5 SP/7+ Simulink 5/6. Обработка сигналов и проектирование фильтров. – М.: СОЛОН6Пресс, 2005. –576с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).