ПРИНЦИПЫ УПРАВЛЕНИЯ ТЕХНИЧЕСКОЙ ЗАЩИТОЙ ИНФОРМАЦИИ В СИСТЕМАХ СВЯЗИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.1989Анотація
Рассматриваются проблемы создания систем управления комплексами средств технической защиты информации с целью поддержания заданного уровня защищенности информационных ресурсов систем связи.Посилання
НД ТЗI 1.15 0015 99. Технічний захист інформації на програм но5керованих АТС загального користування. Основні положення.
НД ТЗI 2.7. 5 0015 99. Технічний захист інформації на програмно5керованих АТС загального користування. Порядок проведення робіт.
НД ТЗІ 3.7. 5 002 5 99. Технічний захист інформації на програмно5керованих АТС загального користування. Методика оцінки захищеності інформації (базова).
НД ТЗІ 2.5 5 002 5 99. Технічний захист інформації на програмно5керованих АТС загального користування. Специфікація гарантій захисту.
НД ТЗІ 2.5 5 002 5 99. Технічний захист інформації на програмно5керованих АТС загального користування. Специфікація довірчих оцінок корисності реалізації захисту.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).