ЗАХИСТ МОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ МЕТОДАМИ КОДУВАННЯ З АДАПТИВНИМ ПЕРЕДБАЧЕННЯМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.13.1988Ключові слова:
мовна інформація, адаптивне передбачення, вокодер, форманти, диференціальна імпульсне-кодова модуляціяАнотація
У статті розглядаються основні принципи побудови схем кодування мовної інформації методамиадаптивного передбачення. Наводяться структурні схеми кодерів і декодерів, а також результати оцінки якості різних схем.Посилання
Берлин А.Н. Терминалы и основные технологии обмена информацией. – М.: БИНОМ. Лаборатория знаний, Интернет-университет информационных технологий - ИНТУИТ.ру, 2007.
Беллами Дж. Цифровая телефония. – М.: Эко-Трендз, 2004.
Шелухин О.И., Лукьянцев Н.Ф. Цифровая обработка передачи речи. – М.: Радио и Связь, 2000.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).