ИСПОЛЬЗОВАНИЕ МЕТОДОВ АДАПТИВНОГО КВАНТОВАНИЯ В ЗАДАЧЕ ВНЕДРЕНИЯ ЦВЗ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1981Анотація
Внедрение цифрового водяного знака (ЦВЗ) — технология, созданная для защиты авторских прав на компьютерные файлы. ЦВЗ делятся на два класса. К первому классу относятся знаки, видимые невооруженным глазом. Ко второму - извлекаемые с помощью специальных средств. В отличие от метаданных цифровых форматов, которые могут нести в себе дополнительную информацию, ЦВЗ отличаются тем, что информация «зашита» прямо в сигнал. Объекты мультимедиа в этом случае будут представлять собой контейнеры (носители) данных. Подмена объекта идентификации, приведет к выводу о подделке всего документа. Цифровые водяные знаки получили своё название от старого понятия водяных знаков на ценных бумагах (деньгах, документах и пр.).Посилання
Гонсалес Р., Вудс Р. Цифровая обработка изображений .- М.: Техносфера, 2005.
Farah I.R., Ismail I.B., Ahmed M.B. A Watermarking System Using the Wavelet Technique for Satellite Images. Processings of world academy of science/ engineering and technology. Vol. 17, 2006.
Грибунин В. Г., Оков И. Н., Туринцев И. В. Цифровая стеганография. — М.: «Солон-Пресс», 2002.
Jeng-Shyang Pan, Hsiang-Cheh Huang, Lakhmi C. Jain. Intelligent Watermarking Techniques. World Scientific Publishing Co. Pte. Ltd.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).