"ДОРОЖНАЯ КАРТА" СПЕЦИАЛИСТА ПО ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1974Анотація
Большинство специалистов по информационной безопасности (ИБ) наверняка посещали профильные мероприятия (семинары, конференции) и сайты компаний, которые позиционируют себя как консультанты, аудиторы и поставщики оборудования и услуг в сфере защиты информации (ЗИ). Условно их можно разделить на две большие группы -иностранные компании (или их представительства) и локальные украинские компании. Это вовсе не означает, что украинские компании занимаются только отечественными решениями в сфере ИБ. Большинство из них предлагают, в основном, зарубежные решения по ИБ. Данная классификация не говорит ни хорошо, ни плохо о той или иной компании. Отличия между отечественными и иностранными игроками заключаются лишь в подходах к реализации проектов, уровне подготовки персонала, правовых вопросах и ценовой политике.Посилання
Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.dstszi.gov.ua.
УкрСЕПРО. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.ukrsepro.kiev.ua.
Information technology and services. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.uisg.org.ua.
Big4. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.big4.com.
ISO 27001 Security. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.27001 - online.com.
CISM. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.cism.com.ua.
НД ТЗИ 3.7-003-05 "Порядок проведения работ по созданию комплексной системы защиты информации в информационно-телекоммуникационной системе".
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).