СУМІСНІСТЬ НЕОДНОРІДНОЇ СИСТЕМИ ЛІНІЙНИХ ВИПАДКОВИХ БУЛЕВИХ РІВНЯНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1972Анотація
Нині у світі відбувається активний розвиток електронної комерції. При розробці систем електронної комерції фактор безпеки грає первинну роль. При цьому типовим завданням є створення системи роботи з партнерами, що надає захищений доступ до динамічно обновлюваної інформації.Посилання
Колчин В.Ф., Случайные графы. – М.: Физматлит, 2004. – 256 с.
Коваленко И.Н., О теоремах инвариантности для случайных булевых матриц. // Кибернетика. – 1975. -№5. – С. 138-145.
Балакин Г.В., Распределение ранга случайных матриц над конечным полем. // Теория вероятностей и её применения. – 1968. – в. ХІІІ, №4. – С. 631-641.
Поперешняк С.В., Про швидкість зближення розподілів рангу випадкової розрідженої матриці у полі GF(2) та Пуассона. // Науковий журнал ½Захист інформації¾. – К. Вид-во: ДУІКТ. -2010.- №3 – С. 94-100.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).