ЗАГАСАННЯ ОПТИЧНОГО СИГНАЛУ У ВОЛЗ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1964Анотація
Технічні характеристики і параметри сучасних волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) такі як висока інформаційна ємність та швидкість передачі; велика довжина пасивних ділянок і ділянок без використання регенераторів; висока завадостійкість; економічна ефективність та інші сприяють активному використанню ВОЛЗ при побудові і модернізації різноманітних ліній зв’язку. Також вважається, що ВОЛЗ мають високу скритність і захищеність.Посилання
Скляров О.К.-Современные волоконно-оптические системы передачи, апаратура и елементы. Скляров О.К. – М.:Солон- Р, 2001. -240с.
Kaiser G/- Optical Fibre Communications. MсGraw-Hill, 2nd Еd., 1991. Сh2-3.
Гроднев И.И. Волоконно-оптические линии связи/ Гроднев И.И. – М.: Радио и связь, 1990. -224с.
Гальярди Р.М. – Оптическая связь/ Гальярди Р.М., Капри Ш.И. – М.: Связь, 1978. -424с.
Гринфилд Д. – Оптические сети/ Гринфилд Д. – К.: ООО»Тид ДС», 2002 – 256с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).