СИНТЕЗ ЛОГИЧЕСКОЙ ФУНКЦИИ ПРОЕКТИРУЕМОЙ КОМБИНАТОРНОЙ СТРУКТУРЫ СИСТЕМЫ ЗАЩИТЫ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1962Анотація
Научно-технический прогресс в области электроники и вычислительной техники за последние годы настоятельно потребовал изменения методик комбинаторных структур систем с учетом применения новой элементной базы. При проектировании систем защиты информации, особенно создании аппаратуры построения помех необходимо разработать сложные электронные системы с использование методов синтеза.Посилання
Голдсуорт Б.. – Проектирование цифровых логических устройств/Голдсуорт Б. –М.: Машиностроение, 1985. – 297 с.
Молчанов А.А. – Моделирование и проектирование сложных систем / Молчанов А.А. – К.: Вища школа, 1998. – 358 с.
Закревский А.Д. Логический синтез каскадных схем. М.: Наука 1999. – 215 с.
Браммер Ю.А. Цифровые устройства: Учеб. пособие для вузов. –М.:Высш. шк., 2006. –229с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).