ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ТЕОРИИ НЕЧЕТКИХ МНОЖЕСТВ ДЛЯ ВЫБОРА КРИПТОГРАФИЧЕСКИХ АЛГОРИТМОВ ШИФРОВАНИЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1941Анотація
На сегодняшний день существует большое количество различных алгоритмов шифрования. Каждый из них имеет индивидуальные характеристики, такие как количество раундов, длинна ключа, сложность реализации и другие. Поэтому часто, при построении систем защиты информации, возникает проблема выбора криптографического алгоритма отвечающего определенным критериям.Посилання
Корченко О.Г. Системи захисту _віязь_раф. Монографiя / Корченко О.Г. – К. : НАУ, 2004. – 264 c.
Шнайер Б. Прикладная Криптография. 2-е изд. Протоколы, Алгоритмы и исходные тексты на языке Си / Шнайер Б. – М., “Триумф”, 2002. – 816 с.
Мао, Венбо. Современная _віязь_рафія: _віязь и практика. Справочник / Мао, Венбо. – М. : Издательский дом «Вильямс», 2005. – 768 с.
Панасенко С.П. Алгоритмы шифрования. Специальный справочник / Панасенко С.П. – СПб. : БХВ-Петербург, 2009. – 576 с.
Кофман А. Введение в _віязь нечетких множеств / Кофман А. – М. : Радио и _віязь, 1982. – 432с.
Гаенко А.В. Рекомендации и выбор вида шифра для применения в сети доступа / Гаенко А.В., Шестак Н.А. // Вісник Українського будинку економічних та науково-технічних знань. – 2005. – №3. – 50-54 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).