КРИПТОСИСТЕМА С «ВИРТУАЛЬНЫМ КЛЮЧОМ»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1938Анотація
Возникновение и развитие области защиты информации (ЗИ) как неотъемлемой части информационной индустрии связано с острой необходимостью в средствах противодействия высокой уязвимости информационных технологий к различным злоумышленным действиям.Посилання
Интернет сообщение: www.securitylab.ru
Интернет сообщение: www.cnews.ru
Kerckhoffs A. La cryptographie militaire // Journal des sciences militaries. - Vol. IX. - Jan. 1883, P. 5-38, (P. 161-191, Feb. 1883).
Шеннон К.Э. Работы по теории информации и кибернетике // М.: И.Л., 1963.
Жебка С.В. Сжатие звуковой информации // Захист інформації. Спеціальний випуск(40). - 2008. - С. 128 -129; Герасин С.Н., Калиниченко О.В., Лоцман В.П., Трощило А.С. О способе кодирования сигналов различной природы. // Бионика интеллекта. - 2008. - №1 (68). - С. 177-180.
Климентов В.В., Трощило А.С., Дыс Л.И., Бурлаков В.М. Проблемы и перспективы применения криптографических систем // Інформаційна Безпека. Матеріали науково-практичної конференції. Україна, Київ, 26-27 березня 2009 року. - С. 270-274.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).