ЗАГРОЗА ВИТОКУ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НАДШИРОКОСМУГОВИХ СИГНАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.12.1936Анотація
На протязі останнього десятиліття спостерігається особливо стрімкий розвиток НШС систем і засобів зв’язку. В наукових публікаціях, матеріалах конференцій, друкованих та електронних презентаціях компаній-лідерів світу радіозв’язку постійно з'являються відомості про дослідження, які систематично ведуться в цьому напрямку, та практично створені і функціонуючі засоби НШС зв’язку.Посилання
Иммореев И.Я. Сверхширокополосные радары: новые возможности, необычные проблемы, системные особенности // Вестник МГТУ, №4, 1998, - С. 25-56.
Скосырев В.Н., Особенности и свойства сверхкороткоимпульсной локации. Конспекты лекций. – ССРС, Россия, Муром, Июль 2003, - С. 67-91.
Fontana R.J., Recent System Applications of Short-Pulse Ultra-Wideband (UWB) Technology // IEEE Transactions on microwave theory and techniques, vol. 52, № 9, September 2004.
Тимчасові рекомендації з технічного захисту інформації від витоку каналами побічних електромагнітних випромінювань і наводок : затверджено наказом Державної служби України з питань технічного захисту інформації від 09 червня 1995 р. № 25.
Хорев А.А. Защита информации от утечки по техническим каналам. Часть 1. Технические каналы утечки информации. М.: Гостехкомиссия РФ, 1998. 320 с.
Каторин Ю.Ф. Антишпионские штучки. Энциклопедия промышленного шпионажа / Каторин Ю.Ф. – СПб. : Полигон, – 1999. – 564 с.
Ярочкин В.И. Предпринимательство и безопасность. Ч. 1. Несанкционированный доступ к источнику конфиденциальной информации / Ярочкин В.И. – М. : Экспрессное бюро, – 1994. – 64 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).