МАТЕМАТИЧНИЙ АПАРАТ ЗНАХОДЖЕННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ КОНФІГУРАЦІЇ ЗАХИЩЕНОЇ МЕРЕЖІ ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАДАНИМ ЧИСЛОМ АБОНЕНТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.26.18820Ключові слова:
захищені мережі, оптимальна конфігурація, захист інформації, безпека даних, кібербезпекаАнотація
Інформаційні потоки у світі зростають дуже швидко. Швидко зростає обмін інформаціей. У зв’язку з цім фактом постійно розвивається існуючій математичний апарат та його практичне застосування. Науково-математичний апарат спрямовано на знаходження оптимальної конфігурації мережи інформаційного зв’язку, вирішенню проблеми побудови захищених каналів передачі великої кількості даних. Виникає наукове завдання по розробки нового та удосконалення існуючого математичного апарату для знаходження оптимальної конфігурації захищеної мережі зв'язку із заданим числом абонентів. Вирішенню цього актуального завдання і присвячена дана наукова робота. У роботі сформулювало та доведено чотири Леми. Формулюванні Леми дозволили довести дві нові теореми, які дозволяють вирішити завдання ефективного рішення знаходження оптимальної конфігурації захищеної мережі зв'язку із заданим числом абонентів. Наведено рішення як часткових так і загальних завдань процесу оптимізації та захисту каналів передачі великої кількості даних. Таким чином у роботі запропоновано рішення наукове завдання знаходження оптимальної конфігурації захищеної мережі зв'язку із заданим числом абонентів. Напрямком подальших досліджень може бути розробка програмної реалізації наведеного математичного апарату.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).