МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2310-5461.1.5217Ключові слова:
енергоефективність, паливно-енергетичний комплекс, енергозбереження, енергоємність, оцінка ефективностіАнотація
Стаття присвячена розробленню методичних підходів до аналізу енергоефективності для зміцнення і розвитку паливно-енергетичного комплексу України. Виконано порівняння показників енергоефективності для окремих країн світу та здійснено аналіз причин і наслідків високої енергоємності валового внутрішнього продукту в Україні з метою подальшої розробки проектів перетворень у сфері енергозабезпечення.
Посилання
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.03.2006 № 145р «Про затвердження Енергетичної стратегії України на період до 2030 року».
Суходоля О. М. Енергоємність валового внутрішнього продукту: тенденції та чинники впливу // Зб. наук. пр. Національної академії державного управління при Президентові України. — 2003. — № 2.
Єрмілов С. Ф. Державна політика енергоефективності в Європейському та Українському контексті // Электронный журнал энергосервисной компании «Экологические системы». — 2007. — № 8.
Жовтянський В. А. Ключові проблеми енергозбереження у розрізі енергетичної стратегії України : Тези доповідей Міжнар. наук.-техн. конф. «Енергоефективність 2002». — К., 2002.
Меркушов В. Т. Енергоефективність та енергозбереження — основні чинники впливу на енергетичну безпеку України. Стан, проблеми, перспективи // Праці Міжн. конф. «Енергетична безпека Європи. Погляд у ХХІ століття». — К., 2001.