Технологія колективної розробки системи підтримки прийняття рішень керівника аптечної мережі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2310-5461.40.13267Ключові слова:
система підтримки прийняття рішень, міжфункціональна команда, колективна розробка, сервіс-орієнтована архітектура, зборка програм-них систем через механізмиАнотація
Існують проблеми, що виникають при розробці системи підтримки прийняття рішень, яка включає у тому числі спільну роботу команди, управління й хід роботи, безперервну інтеграцію, розробку проекту декількома людьми і роботу над єдиним початковим кодом. Ці проблеми з'являються в кожній команді і заважають правильній роботі, тому підходи до їх рішення повинен знати кожен інженер-програміст. У статті описується, як вирішити ці проблеми на прикладі групової розробки проекту під назвою "Система підтримки прийняття рішень для менеджера аптечної мережі".
Мета роботи – аналіз існуючих практик колективної розробки систем підтримки прийняття рішень і визначення передових практик, що дозволяють спільною роботою команди створити найбільш ефективні системи підтримки прийняття рішень будь-якої складності.
Для системи підтримки прийняття рішень дуже важливе питання вибору технологій розробки. Тобто необхідно розробити систему для використання у веб-браузері і мобільних телефонах і ноутбуках з різними мобільними операційними системами – Android, IOS, Windows або Mac OS. Як наслідок, розробка ведеться з використанням різних мов програмування і залучення фахівців з різними навичками.
Отже, ця стаття показує ключові проблеми розвитку багатофункціональної команди і визначає основні шляхи їх запобігання, а також підвищення продуктивності команди.
У цій статті освітлюються ключові проблеми, що виникають при розробці систем підтримки прийняття рішень міжфункціональними командами, а також представлені інструменти і підходи для поліпшення і зниження витрат на розробку і супровід на прикладі менеджера аптечної мережі. Описаний підхід до розробки систем підтримки прийняття рішень з командою розробників, які мають різні знання технологій і мов програмування і різні навички роботи з автоматизованими середовищами. Ці підходи і інструменти можуть значно поліпшити якість продукту, що розробляється, поліпшити взаємодію усередині команди, скоректувати завдання і розвинути функціональність в заплановані терміни.Посилання
Мартин Р., Мартин М. Принципы, паттерны и метрики гибкой разработки на языке C#. Пер с. англ. СПб: Символ-плюс, 2011. 768с.
Вступ - Про систему контролю версій. URL: https://git-scm.com/book/uk/v2/Вступ-Про-систему-контролю-версій (дата звернення 25.09.2018)
Эндрю С., Дженнифер Г. Постигая Agile. Ценности, принципы, методологии. Пер с. англ. СПб: Манн, Иванов и Фербер, 2017. 573с.
James Bender, Jeff McWhether Professional Test Driven Development with C#. Wiley Publishing, Inc. 327p.