Analysis of methods to ensure the quality of service in high-speed computer networks
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9276Abstract
The methods of QoS in networks . The influence of the properties of self-similarity traffic performance QoS. The necessity of the development of algorithms for shaping and congestion avoidance based on self-similar trafficReferences
Олифер В. Г., Олифер Н. А. Компьютерные сети. - 3-є изд., - С.Пб.: Питер, 2006. - 957 с.
Конахович Г. Ф., Чуприн В. М. Сети передачи пакетных данных. - К.: МК-Пресс, 2006. - 272 с.
Шринивас Вегешна Качество обслуживания в сетях IP. - М.: Вильямс, 2003.-368 с.
Кучерявый Е. А. Управление трафиком и качество обслуживания в сети Интернет. - С.Пб.: Наука и техника, 2004. -336 с.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. - СПб.: Питер, 2003. - 783 с.
Осин А. В. Имитационное моделирование процесса мультиплексирования цифровых потоков на выходе гибридных кодеков речи // Радиоэлектроника, электротехника и энергетика: Труды / Десятая международная научно-техническая конференция студентов и аспирантов. - М.: МЭИ, 2-3 марта 2004. - Т.1. - С. 131 - 132.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).