Combined method of detecting network attacks based on the analysis and identification of abnormal network conditions
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9272Abstract
We propose a combined method of detecting network attacks , based on the analysis of signatures , protocols, and static methods of detection and recognition . The technique of co- signature-based Intrusion Detection and statistical methodsReferences
Вопросы статистической теории распознавания. I Барабаш Ю.Л., Барский Б.В., Зиновьев В.Т., Кириченко В.С., Сапе- гин В.Ф. — М.: Сов. радио, 1967. - 400 с.
Amoroso, Edward, G., Intrusion Detection, 1st ed., Intrusion.Net Books, Sparta, New Jersey, USA, 1999.
Denning, Dorothy. (February, 1987). An Intrusion-Detection Model. IEEE Transactions on Software Engineering, Vol. SE-13, No. 2.
Норткат С., Новак Дж. Обнаружение безопасности в сетях.: Пер. с англ. - Изд. дом “Вильямс”. - 2003. - 448 с.
Тихонов В.И., Миронов М.А. Марковские процессы. - М.: Сов. радио, 1977.-488 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).