Multicriteria adaptive routing in computer networks
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9269Abstract
A method for adaptive routing in computer networks, which was based on multi-objective optimization of the weight of the branches of the graph modeling of nonlinear compromise schemeReferences
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. - М.: Техносфера, 2003. - 512 с.
Жуков И.А., Клименко ИЛ. Обеспечение заданного уровня качества обслуживания в объединенных сетях // Проблеми інформатизації та управління: 36. наук. пр. - К.: НАУ, 2005. - Вип. 13. - С. 5-14.
Клименко И.А., Аленина Н.А., Мухамед Ель Амин Бабикер Маршрутизация с заданными параметрами QOS в мобильных сетях с технологией MPLS // Проблеми інформатизації та управління: 36. наук. пр. - К.: НАУ, 2006. - Вип. 2(17). - С. 81-84.
Баранов В.Л., Мартынова О.П., Алексеева Л.А. Адаптивная маршрутизация на параллельных вычислительных структурах // Проблеми інформатизації та управління: 36. наук. пр. - К.: НАУ, 2007. -Вип. 1(19).-С. 15-19.
Воронин А.Н. Многокритериальный синтез динамических систем. - К.: Наук, думка, 1992. - 160 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).