Development of an automated system of medical image compression by jpeg 2000
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9249Abstract
The basic theoretical principles of the JPEG algorithm 2000 , see its practical implementation through the creation of automated medical image compression systemReferences
Хрекин К. Е. Разработка методов сжатия без потерь для серий изображений: Автореф. дис. канд. техн. наук. - М., 2006. - 19 с.
Гонсалес Р., Вудс Р., Эддинс С. Цифровая обработка изображений в среде MATLAB. - М.: Техносфера, 2006. - 616 с.
Экспериментальное исследование методов сжатия медицинских изображений/ Никитин О. Р., Архипов Е. А. // Биомедицинские технологии и радиоэлектроника. - 2004. -№3.~ С. 21-27.
Коршунова Н П. Повышение эффективности применения методов сжатия цифровых изображений. Дис. канд. техн. наук. - Тула, 2004. - 155 с.
Методы сжатия данных. Устройство архиваторов, сжатие изображений и видео/ Ватолин Д., Ратушняк АСмирнов М., Юкин В. - М.: ДИАЛОГ - МИФИ, 2002. - 384 с.
Сэломон Д. Сжатие данных, изображений и звука. - М.: Техносфера, 2006. - 368 с.
Миано Дж. Форматы и алгоритмы сжатия изображений в действии. Уч. пособ. - М.: Триумф, 2003. - 336 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).