Synthesis of automatic system of the continuous monitoring of a technical state of dynamic objects
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9196Abstract
The adaptive automatic system for continuous monitoring of parameters, which characterize current technical condition of energetic object, is synthesized. This system, as primary information generator about the real technical condition, is the main part of the automated control system by the technical condition of dynamic objectsReferences
Асланян А.Е., Бєльська О.А. Забезпечення практичної безвідмовності функціонування газотурбінного двигуна при його експлуатації за технічним станом / Збірник наук, праць ДНДІ авіації. - К.: ДНДІ авіації, 2008. - Вин. 4(11).-С. 133-140.
Треногин В.А. Функциональный анализ,- М.: Наука, 1980. - 495 с.
Идентификация систем управления авиационных газотурбинных двигателей / В.Г. Августинович, В.А. Акиндинов, Б.В. Боев и др. Под ред. В.Т. Дедеша. - М.: Машиностроение, 1984.-200 с.
Шевяков А.А. Автоматика авиационных и ракетных силовых установок. - М.: Машиностроение, 1970.-548 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).