An effective method of correcting a single "bundle" of errors in data transmission channels with PCM
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9180Abstract
A simple and effective method of correcting a single "bundle" of errors in data transmission channels with PCM. At the heart offashion is the use of a two component weighted checksums, which are used in calculating the logical operations. Proved that the proposed method can solve the problem of correcting a single "packet" errors efficiently Reed-Solomon codes through a substantial reduction of computational complexity by using a smaller number of check digitsReferences
Марковский А.П., Саидреза Махмали, Турченко Ю.А., Сакун В.Н. Использование взвешенных контрольных сумм для исправления “пачек” ошибок передачи данных // Вісник національного технічного університету України ”КПІ”. Інформатика, управління та обчислювальна техніка. - 2 0 0 9 .-№ 5 1 .-С. 9 0 -9 6 .
Скляр Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение. - М.: Издательский дом ’’Вильямс”. - 2004. -1 1 0 4 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).