Measurement assurance testing of technical systems in order to re-value the duration of their life cycle
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9175Abstract
The tasks of tests of the technical systems are considered, the conditional model of life cycle of the technical system is resulted with the use of computer measuring experiment between the stages of making and exploitation, grounded his efficiency and necessity at creation of the metrology providingReferences
Азарсков В.М., Сущенко O.A. Експериментальні випробування та дослідження систем: Підручник. - K.: НАУ, 2003 .-2 6 8 с.
Бабак В.П., Марченко Б.Г., Фриз М.Є. Теорія ймовірностей, випадкові процеси та математична статистика. - K.: Техніка, 2004. - 288 с.
Володарський Є.Т., Кошева JI.O, Статистична обробка даних: Навч. посібник. - К: НАУ, 2008. - 308 с.
ТОСТ 16504:81. Система государственных испытаний. Испытания и контроль качества продукции. Введ. с 01.01.82. - М.: Изд-во стандартов, 1982. - 32 с.
ДСТУ 3021:95. Випробування і контроль якості продукції. Терміни та визначення. Чинний з 01.01.96 р. - K.: Держстандарт України, 1996. -7 1 с.
Кошевая Л.А. Обеспечение единства испытаний: Монография. - K.: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАУ-друк», 2009. - 178 с.
Реуцький Є.А. Методологія створення метрологічного забезпечення вимірювальних пристроїв // Матеріали наук,- техн. конференції студентів та молодих вчених «Наукоємні технології». - K.: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАУ-друк», 2010. -18 с.
Самарский A.A. Математическое моделирование и вычислительный эксперимент // Вестник АН СССР. - 1979. - №5. - С. 38-49.
Теоретические основы испытаний и экспериментальная отработка сложных технических систем: учебн. Пособие / Александровская J1.H., Круглов В.П., Кузнецов А.Г. и др. - М.: Логос, 2003. - 736 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).