The Asymptotic estimations to efficiency of the algorithm многокритериального choice route in гетерогенной network
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9138Abstract
The Considered problem to optimum routing in гетерогенной network by method of the analysis hierarchy Saati. The Relations advantage are founded on result of the measurements, estimation to validity and subjective thoughts about condition of the network. They Are Given comparative estimations to accuracy, stability and asymptotic convergence algorithm searching for of the decisionReferences
Саата Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий. - М.: Радио и связь, 1989.
Бешелев С.Д., Гурвич Ф.Г. Математико-статистические методы экспертных оценок. - М.: Статистика, 1980.-263 с.
Колмогоров А.Н., Фомин С.В. Элементы теории функций и функционального анализа. - М.: Наука, 1981. - 544 с.
Моисеев Н.Н. Математические задачи системного анализа. - М.: Наука, 1981.-487 с.
Шеридан Т.Б., Феррел У.Р. Системы человек - машина: Модели обработки информации, управления и принятия решений человеком-оператором: Пер. с англ./Под ред. К.В. Фролова. - М.: Машиностроение. - 1980. - 400 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).