Formation of cyclic algorithms many parametric analysis of the processes of the network
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7662Abstract
In the article is considered the question of simulation of telecommunication networks and the application of cyclic algorithms for constructing an algorithm network analysisReferences
Воройский Ф.С. Информатика. Энциклопедический словарь - справочник: Введение в современные информационные и телекоммуникационные технологии в терминах и фактах. – М.: ФИЗМАТЛИТ, 2006. – 768 с.
Семенов Ю.А. Телекоммуникационные технологии http://book.itep.ru.
Ластовченко М.М., Русецкий В.Е. Введение критериев интегрального оценивания в системный анализ надежности функционирования широкополосной сети связи. – К.: УСиМ, 2005. – № 2. – С. 86–95.
Баврин И.И., Матросов В.Л. Краткий курс теории вероятностей и математическая статистика. - М.: Прометей, 1989. – 136 с.
Вольфенгаген В.Э. Конструкция языков программирования. Приемы описания. – М.: АО «Центр ЮрИнфор», 2001. – 276 с.
Кормен Т., Лейзер Ч. Алгоритмы. Построение и анализ. – М: МЦНМО, 2000. – 960 с.
Вольфенгаген В.Э. Проектирование языков программирования и теория вычислений. – М.: «МИФИ», 1993. – 167 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).