Estimation of accuracy of optimal processing of measurements of multi-position angle measuring systems
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7658Abstract
The task of navigation and piloting accuracy improvement through the application of methods that increase the accuracy of determining parameters of the aircraft flight paths of upon the measurements results in the multi-position radio navigation systems has been considered herein. This problem can be solved using the methods of optimal nonlinear filtering is given by the solution of the problem. The results of computer simulation and the comparative evaluation of accuracy are givenReferences
Кондратьев В.С. і ін. Багатопозиційні радіотехнічні системи. – М.: Радіо й зв'язок, 1986. – 264 с.
Радіоелектронні системи, основи побудови й теорія. Довідник / Ширман Я.Д., Лосєв Ю.И., Минервин Н.И. і ін. / під ред. Ширмана Я.Д. – М.: ЗАТ «Маквис», 1998. – 828 с.
Балакришнан А.В. Теорія фільтрації Калмана. – М.: Мир, 1988. – 200 с.
Downloads
Published
2010-10-17
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).