Mathematical aspects of the use a lot of alternative rules is in tasks of channel encoding
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6969Abstract
An analysis is conducted a lot of alternative rules of decision-making. The model of decision procedures is built for determination of possibility of the use a lot of alternative rules of decision-making is in the tasks of the channel encoding. The thresholds of decision-making with the purpose of reliable renewal complete code construction are setReferences
кляр Б. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение. 2-е издание. Пер. c англ. – М.: Издательский дом “Вильямс”, 2003. –1104 с.
Юдін О.К. Кодування в інформаційно-комунікаційних мережах – Монографія. – К.: Книжкове видавництво НАУ, 2007. – 302 с.
Косенко Г.Г. Метод последовательного расширения областей принятия решений в задачах распознавания // Радиоелектроника. – М. – 1980. – №27 – C. 72–75.
Юдін О.К. Алгоритми ідентифікації сигналів та керуючих повідомлень у телекомунікаційних системах і мережах // Зб. наук. праць інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова «Моделювання та інформаційні технології». – №37. – К.: ІПМЕ – 2006. – С. 9–16.
Downloads
Published
2009-03-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).