Automatic control of process of design of the asynchronous muff with ferromagnetic cartridge on the secondary rotor
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6951Abstract
The design procedure of optimum parameters asynchronous муфты with a ferromagnetic sleeve on a conducted rotor is offered. For this purpose we have applied search methods of optimization with performance of restrictions on a kind of the mechanical characteristicReferences
Аветисян Д.А., Соколов В.С., Хан В.Х. Оптимальное проектирование электрических машин на ЭВМ. – М.: Энергия, 1976. – 208 с.
Красношапка Д.М., Устименко Н.И. Расчет эквивалентно вносимых параметров асинхронного короткозамкнутого двигателя с индукционными сопротивлениями в цепи ротора // Техническая электродинамика. – 1985. – №2. – С. 72–78.
Панасенков М.А. Электромагнитные расчеты устройств с нелинейными распределенными параметрами. – М.: Энергия, 1971. – 216 с.
Downloads
Published
2009-03-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).