Polumarkov’ models for an optimum management of informative interaction of computer systems
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6928Abstract
Polumarkov’ models for an optimum management of informative conflicts in computer networks are developed. The typical problem statement of optimum dynamics of informative conflicts management is grounded, the tasks of hierarchical informative interface management in the computer systems features are consideredReferences
Гузий Н.Н., Игнатов В.А. Оптимальное адаптивное управление защитой информации в конфликтующих системах // Електроніка та системи управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2006. – Вип. 1(7). – С. 137–143.
Ігнатов В.О., Гузій М.М. Динаміка інформаційних конфліктів в інтелектуальних конфліктів // Проблеми інформатизації та управління // Зб. наук. пр. – К.:
НАУ, 2005. – Вип. 15. – С. 88–92.
Ігнатов В.О., Гузій М.М. Моделювання балансу засобів нападу і захисту в конфліктуючих системах. Вісник Схід-
ноукраїнського національного університету ім. В. Даля: журнал. – Луганськ: СНУ, 2007. – Вип. 5 (111). – С. 97–104.
Шматок С.А., Лукьянов В.Ф. Вопросы теории взаимодействующих марковских систем. – Минск: Вышейша Школа, 1979. – 144 с.
Downloads
Published
2009-05-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).